Švelnesnės lūpos - paprasti ir efektyvūs patarimai

2015/03/31 0 Comment(s) Ekspertas pataria,

 

Nori apdovanoti savo mylimąjį švelnesniais bučiniais? O gal tiesiog esi susirūpinusi savo išsausėjusiomis lūpomis po šaltojo metų sezono? Ekspertas pateikia keletą paprastų, tačiau tikrai efektyvių patarimų, kad Jūsų lūpos būtų dar švelnesnės.

 

                          

Dantų šepetėlis, o tada jau lūpų blizgis

Nuotakų makiažo specialistė Leslie Moore pataria išsivalius dantis dantų šepetėliu juo švelniai perbraukti ir per lūpas. Tokiu būdu nuo lūpų yra pašalinamos negyvos odos atraižėlės. Tada makiažo specialistė siūlo pasirinkti puoselėjantį bei drėkinantį lūpų blizgi iš L‘Oreal Glam shine kolekcijos:

              

Paakių kremas

Koncentruoto drėkinimo bei senėjimą stabdančio paakių kremo sudėtis puikiai tinka ir lūpoms. Kartą į savaitę padenk lūpas savo paakių kremu ir taip apsaugosi jas nuo išorinių dirgiklių bei senėjimo efekto.

 

Kūno šveitiklis

Tai puiki grožio priemonė ne tik visam kūnui, bet ir lūpoms. Žvaigždžių makiažo specialistas Andrew Sotomayor pataria naudoti rudojo cukraus lūpų šveitiklį kaip gydomąją priemonę. Tiesiog padenkite sudrėkintas lūpas rudojo cukraus granulėmis ryte kol ruošiatės į darbą. Cukrus natūralus drėkiklis, kuris suminkština negyvos odos atplaišas, o granulės jas efektyviai pašalina. Išbandyk!

 

Vitaminas E

Įsigyk tūbelę vitamino E ir kas vakarą prieš miegą padenk juo savo lūpas. Tikrai nerasi geresnio ir natūralesnio būdo kaip ‘pamaitinti’ ir drėkinti savo lūpas. Jis puikiai tiks ne tik lūpoms, bet ir nagams stiprinti bei nagų odelėms drėkinti.

 

Karščio pliūpsnis

Susirask mažą, švarų rankšluostuką ir sudrėkink jį karštame vandenyje. Iš karto, nelaukdama kol jis atvės švelniai brauk juo per lūpas. Karštis suteiks Jūsų lūpoms blizgesio, o intensyvi trintis suaktyvins kraujo cirkuliacija ir suteiks Jūsų lūpoms didesnės apimties.  

 

Pasidalink savo gudrybėmis ir Tu!

 

 

Leave a Comment