Medvilninių marškinėlių triukas nepaklusniems plaukams

2015/04/24 0 Comment(s) Ekspertas pataria,

 

 

Medvilninių marškinėlių triukas nepaklusniems plaukams

 

 

Jeigu jums pasakytume, kad suvaldysite savo garbanotus ir nepaklusnius plaukus paprasčiausiais medvilniniais marškinėliais būtų galima tikėtis nevaldomo juoko pliūpsnio. Ir, žinoma, mes  jūsų nekaltiname – net ir su lakiausia vaizduote sunku patikėti, kad šie paprasčiausi medvilniniai marškinėliai gali būti stebuklas, kuris išspręs jūsų nepaklusnių plaukų problemą. Vis dėlto, šį kartą dalinamės su jumis triuku, kuris gali visam laikui pakeisti jūsų plaukų plovimo ritualą ir viskas ko jums reikės yra paprasčiausi 100% medvinės marškinėliai.

 

 

                                                                 Kaip tai veikia..

 

 

Vietoj to, kad džiovintumėte savo ką tik išplautus plaukus jums įprastu rankšluosčiu, pakeiskite jį atsibodusiais marškinėliais (puiki proga atlaisvinti spintos lentynas ir įsigyti kažką naujo!). Viskas taip paprasta. Profesionali plaukų meistrė Isabella Vazquez paaiškina: “Kai išsiplaunate plaukus jie tampa silpnesni ir pažeidžiami. Jeigu naudojate įprastą rankšluostį jiems nusausinti, jo grioveliai tampa tikrais agresoriais plaukų ląstelėms. Rankšluostis sugeria visą plaukų drėgmę, nors ko mes iš jo tikimės yra tik vandens pertekliaus pašalinimas“.

Taigi kodėl rankšluostį pakeisti medvilniniais marškinėliais? Vazquez teigia, kad jie sugers vandens perteklių, tačiau apsaugos jūsų plaukus nuo per didelio išsausėjimo. “Marškinėliai neturi griovelių kaip rankšluostis. Jo paviršius lygus, todėl vanduo nubėgs jo paviršiumi palei plaukus vietoj staigaus ir grubaus išsausinimo“. Taip pat patartina naudoti mikropluošto rankšluosčius, kurie yra lengvi ir taip pat suteiks glotnumo jausmą. Šis metodas ypatingai tinka garbanotus ir nepaklusnius plaukus turinčioms moterims, kadangi medvilniniai marškinėliai arba mikropluošto rankšluostis nusausins jūsų plaukus nepažeisdami jų ląstelių bei garbanų formos.

 

 

 

                               

 

 

                                                 Kaip pasiekti geriausią rezultatą

 

  1. Išsiplovus plaukus švelniais judesiais naudodama medvilninius marškinėlius nusausinkite juos.
  2. Įvyniokite plaukus į marškinėlius naudodama juose esančias skyles, kad plaukai tvirtai laikytųsi.
  3. Palikite plaukus suvyniotus 10-15 minučių, o po to formuokite juos jums įprastu būdu.

 

Paprasčiau nebūna!

 

 

Leave a Comment