Grožio produktai, kuriais neturėtum dalintis net su geriausia drauge

2015/03/30 1 Comment(s) Ekspertas pataria,

 

 

Dalintis grožio patarimais bei patirtimi su draugėmis yra ne tik naudinga, bet ir smagu. Tačiau kalbant apie dalinimąsi konkrečiais kosmetikos produktais reikėtų būti atsargiai! Dalinimasis lūpų blizgesiu, aplikatoriumi ar net akių tušu gali sukelti mikrobų protrūkį. Taigi dar kokiais grožio produktais bei reikmenimis nereiktų dalintis net su geriausia drauge ir kokios to gali buti pasekmes? Štai tau visas sąrašas, kad išvengtum bet kokios rizikos.  

                                          

 

Lūpų dažai bei blizgesiai

Tavo geriausia draugė yra sužavėta tavo naujaisiais lūpų dažais ir nerimsta kaip nori juos išbandyti? Atrodytų taip nekalta ir saugu, tačiau, deja, priešingai. Pasistenk savo drauge atkalbėti, kadangi tai sukeltų riziką užsikrėsti lūpų pūsleline. O juk tu puikiai žinai koks tai nemalonus jausmas..

 

Manikiūro bei pedikiūro įrankiai

Draugė paprašė paskolinti tavo manikiūrui skirtus reikmenis? Atrodytų, jog tai visiškai nekalta, tačiau būk atsargi! Jei tu ar žmogus, kuris pasiskolino/paskolino tau netyčia įgnybsite į odelę, kils didelė nagų grybelio rizika. Būk atsargi.

 

Aplikatoriai: visi šepetėliai, kempinėlės bei kita

Būtent – visi! Visi, kurie turi tiesioginį kontaktą su tavo oda, akimis ar lūpomis, turi būti išskirtinai tik tavo, kadangi tai gali tapti bakterijų šaltiniu.

 

Plaukų šukos

Šukuodama savo nepaklusnias garbanas ar ilgus ir tiesius plaukus skolintomis šukomis yra be galo rizikinga, nes atsiranda tikimybė užsikrėsti utelėmis.. Būtent.. skamba siaubingai, tačiau tokia realybė. Šie maži, tačiau kenksmingi parazitai plinta staiga ir nejučiomis. Būk atsargi ir visada rankinėje turėk savo plaukų šepetį.

 

Visas akių makiažas

Be jokių išimčių – visas. Dalinimasis kontūriniu akių pieštuku, tušu ir net akių šešėliais sukelia riziką mikrobų sklaidai. Šis, atrodytų, sunkiai įsivaizduojamas scenarijus gali turėti net labai skaudžią pasekmę – konjunktyvitą, tai yra gleivinės, dengiančios vokų vidinį paviršių ir priekinę akies obuolio dalį uždegimą.

 

Dušo reikmenys

Neretai pasitaiko, kai tenka nakčiai pasilikti pas draugę ir, deja, ryte prabudus vaizdas veidrodyje nedžiugina. Geriausias pagalbininkas tokiu atveju, žinoma – dušas. Tačiau, ne duok Dieve, nesinaudok draugės dušo priemonėmis (dušo žėlė, kūno šveitiklis ar dar blogiau - skustuvas). Kitu atveju, kyla didelė stafilokoko infekcijos grėsmė.

 

Turi patarimų ir Tu? Pasidalink jais komentaruose.

1 Comment(s)

Karolina:
2015/07/03, 14:53:50
Reply

Jusd dont have BF

Leave a Comment