Pasilepinkim - naminės veido kaukės sausai ir riebiai odai

2015/05/08 0 Comment(s) Pasidaryk pati,

 

Pasilepinkim - naminės veido kaukės sausai ir riebiai odai

 

 

Bevaikštant tarp kosmetinių prekių lentynų akys raibsta nuo didžiulio pasirinkimo. Negana to, etiketės bei reklaminiai stendai ‘rėkte rėkia‘ – natūralu. Deja, tai tik reklama, juose iš tiesų gausu sintetinių, galimai kenksmingų ingredientų, tame tarpe ir įvairių konservantų, kurie tikrai neatgaivins jūsų išsausėjusios ar pernelyg riebios odos.

 

O iš tiesų, tikrasis natūralumas slypi jūsų virtuvėje. Tai ekonomiška ir visiškai natūralu. Pasirinkdama tinkamus produktus gali akivaizdžiai pagerinti savo odos būklę.

 

Nepamiršk, kadangi namų sąlygomis pagamintose grožio produktuose nėra sintetinių priemaišų, jų galiojimo laikas gerokai trumpesnis. Norėdama išvengti pasibaigusio galiojimo likučių visus grožio produktus gamink mažais kiekiais, o pagamintus sudėliok į sterilius ir sandarius indelius ir laikyk šaldytuve.

 

Veido kaukė sausai odai

 

Priklausomai nuo tavo odos tipo, namuose pagaminta veido kaukė gali būti skirta odos drėkinimui, maitinimui arba jos stangrinimui.

 

Visus veido kaukės gaminimui reikalingus produktus rasi savo virtuvėje. Dauguma vaisių bei pieno produktų yra praturtinti odą drėkinančiomis bei švelninančiomis alfa hidroksidinėmis rūgštimis, kurios puikiai tinka veido kaukių sudėčiai. Jeigu jūsų veido oda yra sausa, rinkitės ypatingai drėkinančius ingredientus, tokius kaip avokadas, kokosų aliejus, kiaušinio trynys, medus, pieno milteliai, ar paprastas natūralus jogurtas.

 

Štai jums vienas intensyviai drėkinantis bei visiškai paprastas drėkinamosios veido kaukės receptas.

 

 

                                        

 

Jums prireiks:

  • 2 valgomieji šaukštai natūralaus tiršto jogurto
  • 1 kiaušinio trynys arba 1 valgomasis šaukštas skysto medaus
  • Keletas kokosų arba alyvuogių aliejaus lašų

 

Viska gerai suplakite nedideliame, tačiau visiškai steriliame indelyje. Naudodama vatos tamponėlius gautą masę tepkite ant veido, tačiau venkite zonos aplink akis. Palikite kaukę 10-15min. Nuplaukite kaukę nuo veido šiltu vandeniu ir kaip paskutini akcentą atgaivinkite jį šalto vandens pliūpsniu.

 

Veido kaukė sausai odai

 

Jeigu jūsų oda yra riebi, rinkitės produktus, kurie tonizuoja bei stangrina odą, tokius kaip obuolių sidro actas, bananai, citrusinių vaisių arba spanguolių sultys, kiaušinių baltymai, braškės. Nepamirškite, kad iš šių produktų pagaminta kaukė turi labai trumpą galiojimo laikotarpį, todėl nesaugokite jos likučių.

 

Štai paprastos, tačiau itin veiksmingos kaukės receptas.

 

                                          

Jums prireiks:

  • 1 prinokęs bananas
  • 1 kiaušinio baltymas
  • 1 valgomasis šaukštas obuolių sidro acto arba citrinų sulčių

 

Plaktuvu sumalkite visus produktus iki vientisos masės. Naudodama vatos tamponėlius gautą masę tepkite ant veido, tačiau venkite zonos aplink akis. Palikite kaukę 10-15min. Nuplaukite kaukę nuo veido šiltu vandeniu ir kaip paskutini akcentą atgaivinkite jį šalto vandens pliūpsniu.

 

Gal žinai daugiau receptų? Pasidalink jais komentaruose.

 

 

 

 

 

Leave a Comment